Güven Tesisat ile 7/24 Su Tesisatı Servisi

Çalışma Saatleri : Pazartesi - Pazar 24 Saat Mobil Ekip
  İletişim : 0536 269 60 87

7/24 Tesisatçı Servisi, Hemen Arayın

0536 269 60 87

Su Tamiri Servisi

Su Tamiri

Su tesisatında yaşadığınız sorunlar için hızlı ve kaliteli tesisat hizmeti mi almak istiyorsunuz?

O halde aşağıdaki numaramız ile bizle iletişime geçebilirsiniz.

0536 269 60 87

Yaşamın ilk başladığı andan itibaren değerli olan su günümüzde de önemini korumaktadır. Hayatımızın her alanında kullandığımız su temizlikten enerji üretimine kadar en büyük yardımcımız olmuştur. Bunun yanı sıra yaşamımızı devam ettirebilmemiz için temel ihtiyacımız olan su bu evlerimizin ve iş yerlerimizin de vazgeçilmezidir. Ev ya da iş yerinde çıkan herhangi bir su tesisatı problemi günlük hayatımız aksamasına sebep olmaktadır. Su borularının eskimesi gibi sorunlar genelde ikinci plana atılsa da zamanla daha büyük sorunlara yol açarak yaşam kalitemizi düşürmektedir.

Ev ve işyerlerine su boruları sayesinde ulaşan temiz su kullanıldıktan sonra arıtma işlemi ile doğaya geri dönmektedir. Devamlı olarak süren bu döngü sayesinde sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürdürmekteyiz. Ev ve işyerlerine bu suyun güvenli olarak ulaşması için bir çok uygulama yapılmaktadır. Su tesisatları, güvenli olarak suya olan gereksinimimizi karşılamamızı sağlar. Su tesisatlarında oluşan bir sızıntı problemi ihmal edilirse ev ve iş yerlerinde maddi kayıplara yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra lavabo ve klozet tıkanıkları da günlük hayatımızı zorlaştıran tesisat problemleri arasındadır. Böyle durumlarda güvenilir bir firmadan Su tamiri hizmeti alınmalıdır. Güven Tesisat olarak su tesisatınızda yaşanan herhangi bir sorunu hızlı ve kaliteli bir şekilde tamir etmekteyiz.

Su Tesisatı Tamiri Hizmeti Verdiğimiz Bazı Semtler

  • Bahçelievler Su Tamiri
  • Bağcılar Su Tamiri
  • Güngören Su Tamiri
  • Beşiktaş Su Tamiri
  • Bakırköy Su Tamiri
  • Kağıthane Su Tamiri
  • Bahçeşehir Su Tamiri
  • Başakşehir Su Tamiri
  • Küçükçekmece Su Tamiri
  • Sefaköy Su Tamiri

Su tamirinin gerektiği durumlar gözle görülebilmektedir. Duvarlarda boyaların dökülmesi, küf ve rutubet oluşması gibi sorunlar su tamirinin yapılması gerektiğini göstermektedir. Fayans arasından ya da seramik içerisinden de su gelmesi su tamiratı gerektirmektedir. Bu durum en çok pis su kaçağı örneklerinde görülmektedir. Gider borularında başlayan bir sızıntı zamanla parke ve fayans aralarında birikerek  kötü koku ve mikrop oluşumuna sebep olur. herhangi birikinti, küf gibi belirtileri olmadan meydana gelen su tesisatı sorunları da bulunmaktadır. su kaçağı sorunları dikkate alınmalı ve kaliteli bir su tamiri hizmeti alınmalıdır. Aksi halde sızıntı elektrik tesisatlarına ya da prizlere ulaşarak daha tehlikeli durumları ortaya çıkarmaktadır.

Müşterilerimizin Bize Ulaşabileceği Telefon Numaramız

0536 269 60 87

Su tesisatı sorunlarının nedenleri oldukça değişkendir. Zamanla eski tesisat dayanıklılığını kaybedebilir ya da demir tesisat boruları çürüyebilir. Alternatif kısa süreli çözümlerle Su tamiri ertelendiğinde daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bu yüzden Güven Tesisat gibi alanında profesyonel şirketler tarafından su tesisatı sorunları ile alakalı en kısa zamanda destek alınmalıdır.

 

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN